Ammattilaisten joukko

Jokainen meistä on kovan luokan ammattilainen osaamisalueellaan. Olemme kaikki yrittäjiä. Meidän mielestämme kukin projekti tarvitsee parhaat tekijät, siksi olemme toimiva verkosto. Meitä on toki muitakin, mutta tässä on ydinporukkamme.

 

Teemme läheistä yhteistyötä viestintätoimisto Valloitus Oy:n kanssa.

Marjukka Puolakka

marjukka.puolakka@kirjaimin.fi

050-536 3107

monipuolinen freelancer-toimittaja

 

Usva Tapaila

usva@frogonfly.fi 

040-969 2709

oivaltava ja esteettinen peligraafikko

Paulus Mikkola

paulusmikkola@hotmail.com 

050-598 7696

nerokas pelisuunnittelija

Pia Rydman

pia.rydman@gmail.com 

040-757 0425

hyvällä maulla varustettu graafinen suunnittelija

Me

Lars Hästö 

lars.hasto@profima.fi 

0400-228 625

osaava ja oma-aloitteinen talouspäällikkö

Töiden vastaanotto

Anne Lampinen

anne@omatoimitta.fi

040-595 0405
pitkän linjan toimittaja, bisnesmuusa, toimitusjohtaaja

 

Jaakko Jaskari

jaakko@jww.fi

050 5274 742

valokuvaaja maalla, merellä ja ilmassa

Toimitus

Hankkeet ja talous

Digitiimi

Markku Helin

markku.helin@hullukimalainen.fi 

050-591 2449

kansainvälinen rahoitus ja hankkeet sekä johtaminen

gallery/marjukka puolakka
gallery/jaakko
gallery/anne
gallery/pia
gallery/usva
gallery/paulus
gallery/lars
gallery/markku